Krediler

Yardım Başvurusu Yapmak İstiyorum: Maddi Yardım Başvurusu Yap

Koronavirüs salgını nedeniyle pek çok vatandaşımız işinden ayrılmak veya ara vermek zorunda kaldı. Bununla birlikte ülke olarak zor günlerden geçiyoruz.

Yardım başvurusu yapmak istiyorum diyen vatandaşlarımızın sayısı gün geçtikçe artıyor. Bununla birlikte maddi yardım başvurusu yap mak isteyen vatandaşlarımız da var.

TIKLA MADDİ YARDIM BAŞVURUSU

TIKLA DOLAR KAZANMA YAZISINI OKU

TIKLA PTT ADINIZA YATAN PARA VAR MI ÖĞRENİN

TIKLA TC İLE PTT PARA SORGULAMA YAPIN

TIKLA TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ÖĞREN

Sizler için Justpara ailesi olarak içinde bulunduğumuz şu zor günlerde sitemizde sosyal yardımlaşma başvurularını valilik, kaymakamlık, devlet ve belediyeler olmak üzere iş adamları ve holding’leri de bir araya getirerek derliyoruz. Zor günlerde var olan haber üretme gücümüzü mümkün olduğunca insanlara yardımcı olarak, yönlendirerek kullanıyoruz.

Öncelikle yapmanız gereken adımları sizlerle paylaşalım.

1. Koronavirüs dönemi öncesinde bağlı bulunduğunuz valilikler veya kaymakamlıklar aracılığı ile sosyal yardım başvurusu yapabiliyordunuz. Bu durum yine geçerliliğini korumaktadır. Bağlı bulunduğunuz kaymakamlık ya da valilik binasına gitmeden internet üzerinde kısa bir araştırma ile valilik veya kaymakamlığın telefon numarasını öğrenerek arayabilir ve destek isteyebilirsiniz.

2. Belediye ve Valiliklerin başlattığı resmi sosyal yardımlaşma programlarına başvuru yapın. Sitemiz üzerinde tüm yardımları tek bir kategoride topladık ve her il bazında bu yardım programlarının detaylarını okuyup, inceleyip yayınlıyoruz. Aşağıdaki haber başlıklarına tıklayarak yardım detaylarını ve başvuru yollarını görebilirsiniz.

3. Bununla birlikte devletimiz tarafından başlatılan yardım kampanyaları da mevcut. Bu destek programlarına internet üzerinden başvurabilir ve destek isteyebilirsiniz. Bu programlar arasında en çok göze çarpan “Açık Kapı” projesidir. Bu proje ile yardıma ihtiyaç duyduğunuz konuyu İçişleri Bakanlığı’na iletebiliyorsunuz. Sadece gıda ve maddi yardım değil güvenlik gibi farklı konularda da yazabiliyorsunuz.

Hemen aşağıda paylaştığımız haber başlığına tıklayarak ilgili detayları görebilir ve başvuru linkine kolayca ulaşıp başvuru yapabilirsiniz.

Umuyoruz ki bu koronavirüs salgını belasından ülke olarak bir an önce kurtulur ve daha güzel günlere kavuşuruz. Eğer yardım talebiniz varsa henüz yardım alamadıysanız bu haberin altına yorum yaparak hayırsever insanların sizi görmesine vesile olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı