Fiyat

Hurda Pet Şişe Fiyatları

Günümüz dünyasında, ürün fiyatları sürekli değişmektedir. Bu nedenle, alışveriş yaparken doğru fiyata almak önemli bir hale gelmiştir. Hurda Pet Şişe fiyatları, bu konuda size yardımcı olmak için kurulmuştur. Yazımızda ayrıca, Plastik, Sadece Kapak için, Sadece Jelatin için fiyatları da yer almaktadır.

Sitemizde, farklı kategorilerde yer alan binlerce ürünün güncel fiyatlarını bulabilirsiniz. Ürünlerin fiyatlarını, mağazalara göre karşılaştırarak, en uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Hurda Pet Şişe fiyat, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Sitemizde, aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz. Ürünlerin fiyatlarını, tarihe göre inceleyebilir, fiyat değişimlerini takip edebilirsiniz.

Hurda Pet Şişe fiyat, ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Sitemize üye olarak, favori ürünlerinizi takip edebilir, fiyat alarmları oluşturabilirsiniz.

Hurda Pet Şişe fiyat sayfamız ile, alışverişlerinizde tasarruf edebilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek, güncel ürün fiyatlarını inceleyin ve en uygun fiyata alışveriş yapın.

Hurda Pet Şişe Fiyatları 2024

Hurda pet şişe fiyatları, 2024 yılında kilogram başına 1,90 TL’dir. Hurda pet şişe fiyatları, 2021 yılında hurda polipropilen moblen için 1,90 TL’dir.

Plastik Hurda Pet Şişe Fiyatları 2024

Plastik hurda pet şişe fiyatları, 2024 yılında kilogram başına 1,50 TL’dir.

Sadece Kapak için Hurda Pet Şişe Fiyatları 2024

Plastik hurda pet şişe kapağı fiyatları, 2024 yılında kilogram başına 1,40 TL’dir.

Sadece Jelatin için Hurda Pet Şişe Fiyatları 2024

Hurda jelatin fiyatları, 2024 yılında kilogram başına 1,20 TL’dir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kaç Adet Pet Şişe 1 Kg Gelir?

90 adet pet şişe yaklaşık 1 kg etmektedir.

Hurda Pet Şişenin Kilosu Ne Kadar?

Hurda Pet Şişenin Kilosu Ne Kadar?

 

Yazımızda, Hurda Pet Şişe ürünlerinin ortalama fiyatlarını sizlerle paylaştık. Bu fiyatlar, yazının yazıldığı tarihte geçerli olan fiyatlardır. Ürün fiyatları, mağazalara ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.

Hurda Pet Şişe fiyat sitesini kullanarak, alışverişlerinizde tasarruf edebilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek, güncel Hurda Pet Şişe fiyatlarını inceleyin ve en uygun fiyata alışveriş yapın.