Ek İş Fikirleri

Gizli Müşteri Olarak Para Kazanma İmkanları 2020

Firmaların Gizli Müşterisi Olup Para Kazanmak İster misiniz?

Ekip olarak bu gün sizler için en ilginç ve en çok rağbet gören bir ek iş konusunu anlatacağız. Gizli Müşteri Olup Para Kazanmak ister misiniz. Kim istemez ki? Evde ek iş imkanı sağlarken sizin için ortak çalıştığımız firmaların bizlerden talep ettiği konulardan birisi ise Gizli Müşteri Olup kendi mağazalarını kontrol ettirme işi. Bu işte günlük bir bedel ile veya maaşlı çalışabilirsiniz. Bu tamamen firma ile yaptığınız anlaşmaya bağlı. Büyük firmalar kendi mağaza çalışanlarını değerlendirmek ve verimlilik ölçmek için bizlerle iletişim halindeler. Takdir edersiniz ki firmaların isimlerini veremiyoruz, ancak aşağıda vereceğimiz başvuru formu ile bizlere ulaşırsanız sizleri bu iş imkanı için değerlendirme kapsamına almak isteriz.

 

Gizli müşteri olup nasıl para kazanırım? Gerçekten ilginç bir iş kolu. Çoğunlukla giyim sektörünün önde gelen isimlerinden olan bu firmalar mağazalarına gitmenizi ve size verecekleri kıstaslara göre kontrol gerçekleştirmenizi ister. Bu konuda gizlilik esastır. Siz firma nazarında gizli bir denetmensinizdir. Mağazanın gün içindeki temizliğinden tutun, müşteri temsilcilerini zorlayacak konular ile strese sokmanız istenir. Sinirli davranışlar göstererek sizlere verilecek tepkiyi ölçmek istediklerini hiç aklınızdan çıkartmayın. Firmadan ürün almanızı, aldığınız ürünü anlamsız sebeplerle iade etmenizi ve bu durumda sorunlu bir müşteri görünümünde olmanız talep edilir. Bu durumda firma çalışanlarının müşterilerine nasıl davrandığını konusunda detaylı rapor almak istediklerini unutmayın. Sizin yapmanız gereken saygı çerçevesini koruyarak, karşınızdaki müşteri temsilcisinin kişisel haklarını ihlal etmeden sadece iş üzerinden giderek biraz zorlamak. Ve bunun neticesinde yaşamış olduğunuz deneyimi olduğu gibi rapor etmek.

Gizli Müşteri Olmak İçin Aranılan Özellikler Nelerdir?

Gezmeyi, dolaşmayı seven piyasa hakkında bilgi sahibi olan kişiler firmaların ilk tercihleri arasındadır. Ürünleri iyi bilmeniz gizli müşteri olarak gittiğiniz firmada müşteri temsilcisini bilgi olarak daha fazla zorlamanıza yarayacaktır. Firma en zor şartlarda çalışanlarının vermiş olduğu tepkileri ölçmek için bu sistemi kullanmakta. Takdir edersiniz ki firmayı temsil eden kişiler ne kadar sağduyulu ve sakin olursa hata yapma oranları o kadar düşük olmakta. Ve bu da firmaya artı puan sağlamakta.

Dış görünüşünüzün uygun olacağı bir şekilde verilen firmaya gitmeniz istenmektedir. Alınacak ürünler için sizlere önceden para verilir alım yapılıp geri iade edilmesini ister.

18 yaşından büyük olmanız istenmektedir. İşe kabul edildiğinizde aynı ilde bulunan firmanın farklı mağazalarına gitmeniz istenebilir. Gidişinizi taksi ile yapabilirsiniz. Ancak unutmayın fatura ettiğiniz taktirde taksi parası ödenir. Bütün işlemler belgeli olmalıdır.

Gölge müşteri maaşları, Gölge müşteri iş ilanları, Gölge müşteri nasıl anlaşılır, Lcw gölge müşteri kriterleri, Turkcell gölge müşteri, Gölge müşteri lcw, Lc waikiki gölge müşteri videosu

İşe kabul edilen kişiler gittiği mağazaya kendisinin ne iş yaptığını, ne için mağazada bulunduğunu kesinlikle söylememeli ayrıca herhangi bir açıkta vermemelidir. Aksi taktirde firma ile yaptığınız anlaşma tek taraflı olarak fesh edilir.

Size verilen saatte mağazada olmanız gerekir. Geç kalma hoş karşılanan bir durum değildir ve akabinde bir daha o firma ile çalışma imkanı bulamazsınız. Size verilen saatte yapacağınız denetimde sizden başka ana merkez firma yetkilisi bulunur ve sizin denetlemenizi takip eder. Yani siz denetleme yaparken başka bir yetkili de sizi denetler. Siz nasıl rapor sunacaksanız ana merkez firma yetkilisi de sizin hakkınızda rapor sunar.

Genellikle firmalar her mağazaları için gizli müşteri olarak seçtikleri kişilere 100 TL ücret verirler. Ancak ücretlendirme her firmada farklılık göstermektedir. Her firmanın farklı bir ücret politikası vardır. Bizim yazmış olduğumuz 100TL ortalama bir rakamdır. Bunun dışında mağazadan alacağınız ürün ve taksi ücretleriniz ekstradan ödenir. Dediğimiz gibi taksi ücretinin faturası olmak zorundadır. Paranızı alabilmeniz için. Mağazadan almış olduğunuz ürünü de eğer iade işlemi yapmamış iseniz firmaya geri teslim etmekle mükellefsiniz. İade işlemi yaptıysanız aldığınız ürün parasını firmaya geri iade etmeniz istenecektir.

 

gizli müşteri olmak gizli müşteri olma gizli müşteri olmak 2018 gizli müşteri olmak ekşi gizli müşteri ol para kazan gizli müşteri olmak nedir gizli müşteri olmak istiyorum gizli müşteri olanlar gizli müşteri olmak istermisiniz gizli müşteri olarak çalışan var mı gizli müşteri ol gizli müşteri olmak istiyorum nedir gizli müşteri olmak istiyorum gfk gizli müşteri olmak forum gizli müşteri olmak istiyorum istanbul teknosa gizli müşteri olmak istiyorum gizli müşteri olmak istiyorum ankara gizli müşteri olmak istiyorum antalya gizli müşteri olmak istiyorum izmir gölge müşteri olmak istiyorum turkcell gölge müşteri olmak istiyorum gizli müşteri olma koşulları gizli müşteri olun nasıl gizli müşteri olunur gizli müşteri olma şartları

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

19 Yorum

  1. Objektif, dikkatli, okumayı ve yazmayı seven biriyim, emekliyim, bu işin bana göre olduğunu düşünüyorum

  2. Merhabalar adım ümit.öncelikle gezmeyi sever ve istanbul cevresini iyi bilen biri olarak islerimi kolaylastırırım.dilim çok kuvvetli ikna ve becerim iyidir sportif giyinmeyi severim ve cogu urunler hakkinda bilgi sahibiyim sizinle calismak isterim.

  3. ben tam bir sorunlu musteriyim yillarca migros ve carreforda reyon kasap ve cesitli departmanlarda calistim konuya oldukca hakimim inanin tam ardiginiz kisi benim diyebilirim

  4. İyi bir analizci ve dikkatli biri oldugum için bu işin bana uygun oldugunu düşünüyorum.Alanya da yaşıyorum.

  5. Gizli “…”kelimesi ile başlayan neredeyse bütün kılıklara girdim. Kamuda uzun yıllar görev yapmanın ardından esnaflık yapıyorum. Beden dili, öfke kontrolü, psikolojik çatışma ve kışkırtma gibi bir çok alanda eğitim aldım ve uyguladım. Moda trendleri yakından takip etmem neticesinde tekstil alanındaki terminoloji ve ürün yelpazesine de hakimim. Gizli müşterilik işi benim açımdan bir hayli eğlenceli, şirket açısından ise kamuda uzun yıllar bu konuda uzmanlaşmış biri olmam nedeniyle profesyonel hizmet alma adına verimli ve makul bir tercih olacaktır.

  6. Malimüşavirlik ve kamu görevlerinde bulundum.Birçok işkolu hk.tecrübelerim vardır.Ayrıca sporcu,modelist,emlakçı,
    çok hızlı okuma eğitimi aldım.Gölge müşteri denetleyicisi olmak istiyorum.Taleplerinizi bekliyorum.saygılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı