Ek İş Fikirleri

Evde Kalem Montaj İşi Yaparak Para Kazanmak 2018

Evde Kalem Montaj İşi Nedir ?

Son zamanlarda firmaların promosyon ürünlerine daha fazla rağbet etmeye başlaması ile Evde Kalem Montajı İşi sıkça karşılaşılan iyi kazandıran evde ek gelir olarak karşımıza çıkmaya başlamış durumdadır. Fabrikalarda üretimi yapılan kalem parçalarının birleştirilmesinde daha önce çalışan işçiler kullanılmakta iken günümüzde maliyet açısından daha az maliyetli olduğu için bu işler evde ek iş yapmak isteyen kişilere verilmeye başlanmıştır. Bu yazımızda evde kalem montajı yaparak para kazanma yollarını anlatacağız.

Evde Kalem Montajı Nasıl Yapılır ?

Evde Kalem Montaj işinin özü kalem içinde bulunan parçaların doğru sıra ile montajının yapılması ve dış muhafaza kutusunun içine konularak son kapama işleminin yapılmasından ibarettir. Yani iş oldukça kolay ve hızlı bir şekilde el alışkanlığı kazanılarak yapılabilecek bir iş. Zamanınızı ilk başlarda çok alacak olsa da alıştıktan sonra çok hızlı bir şekilde işlerinizi bitireceğinizi eminiz. Evde kalem montajı işi zorluk seviyesi orta derecededir. Kalem içini ve yayını yerleştirip kapağında bulunan plastiği kalem içine geçirip doğru şekilde yerleştirip montajı bitirmeniz gerekmektedir. Daha sonra kalemin çalışıp çalışmadığını kalemin açma düğmesine basıp kapatarak anlayabilirsiniz. Sonrasında kalemin yazıp yazmadığını kontrol etmeniz gerekir. Son olarak dış muhafaza kutusuna yerleştirip size verilen sevkiyat kutusuna düzgün bir şekilde istifleyin.

 

Evde Kalem Montajı Yaparak Para Kazanma

Evde kalem işi anadolu yakası, Evde kalem montajı ne kadar kazandırır, Evde kalem işi kaç para, Evde montaj iş ilanları, Kalem montaj işi verilir 2018, Evde tükenmez kalem montaj işi

Evde kalem montajı yapmak diğer evde yapılan ek işlere nazaran biraz daha meşakkatli olduğu için diğer işlere gösterilen talepten daha az talep görmekte. Bu da sizin bu ek işi diğer işlere göre daha kolay almanızı sağlayabilir. Evde kalem montajı yaparak para kazanmak ev hanımları, öğrenciler, çalışan ve emekli her kesim için uygun bir iştir. İtina gösterilmesi gereken tek şey dikkat. Çünkü parçalar sırası ile montaj edilmeli ve kalem parçaları zarar görmemeli. Genellikle firmalar verdikleri parçalardan biraz opsiyon sunup fazla parça verirler. Bunun amacı istenmeyen kırılma ve hatalı parça çıkma durumunda kullanılması. Ancak size verilen opsiyon ürünleri her seferinde tamamen kullanmanız aleyhinize gelişebilir. Firma gereken özeni göstermediğinizi düşünebilir.

 

Eğer sizden kaynaklı bir hata yoksa gönderdikleri parçalar hatalı ise bu parçaları atmayıp firma yetkilisine vermenizi tavsiye ederiz. Bu davranış firma nazarında artı puan olarak hanenize yazılır. Biraz daha dikkatli yapılması gereken ama oldukça zevkli bir ek iştir. Evde kalem montajı işinin bir dezavantajı dönemsel bir iş olması. Çok yoğun olarak Ekim Kasım Aralık aylarında iş verme en üst düzeye çıkar. Bunun sebebi yılbaşı promosyonu çalışmalarıdır. Firmalar müşterilerine verecekleri yılbaşı hediye paketlerine mutlaka firma amblemlerinin basılı olduğu kalemlerden koymak ister. Bu da evde ek iş arayan insanlar için güzel bir kazanç kapısıdır. Yoğun geçen üç ay sonunda yaklaşık 9 ay bir hareketlenme olmaz olsa da en asgari seviyede gerçekleşir. Firmalar bu az talep için kendi bünyesindeki elemanlarını bile kullanabilmektedir.

Evde Kalem Montajı Yaparak Ne Kadar Para Kazanılır ?

Gelelim ücretlerine, Evde kalem montaj işi ile ilk başlangıç 1000-1500 TL arası kazanabilirsiniz. Ancak belirtmek isteriz ki talep çok fazla olduğu için herkese iş verilemiyor. Bu nedenle başvurunuzu yaparken bu işe yatkın olduğunuzu ve layıkıyla yapabileceğinizi belirtmeniz önemlidir. Yaşadığınız bölgede bu alanda üretim yapan ve evlere işveren fabrikalar varsa sizde bu fabrikalar üzerinden düzenli olarak evde iş alımı yapabilirsiniz. Hatta işi hatasız ve hızlı yaparsanız fabrikaların ilk arayacakları kişiler arasında da yer alabilirsiniz. Bu sayede devamlılığı sağlayıp başka bir ek iş arayışına girmeden Evde Kalem Montajı yaparak istediğiniz kazanca ulaşabilirsiniz.

kalem montaj işi veren yerler kalem montaj işi veren firmalar kalem montaj işi verilir 2018 kalem montaj işi fiyatı kalem montaj işi nasıl yapılır kalem montaj işi 2018 kalem montaj işinden ne kadar kazanılır kalem montaj işi 2018 kalem montaj işi izmir kalem montaj işi ne kadar kazandırır kalem montaj işi bursa kalem montaj işi ankara evde kalem montaj işi adana evde kalem montaj işi antalya evlere kalem montaj işi verilir ankara antalyada kalem montaj isi antalya kalem montaj isi aksarayda kalem montaj isi evde kalem montaj işi veren firmalar ankara kalem montaj işi eskişehir evde kalem montaj işi evde kalem montaj işi veren firmalar evde kalem montaj işi nasıl yapılır evlere kalem montaj işi verilir evde kalem montaj işi ankara evde kalem montaj işi bursa evde kalem montaj işi 2018 eve kalem montaj işi kalem montaj işi fiyatı 2018 oyuncak montaj işi veren firmalar evde kalem montaj işi veren firmalar bursa gebze kalem montaj işi evde kalem montaj işi hatay kalem montaj işi istanbul kalem montaj işi iletişim evde kalem montaj işi istanbul evde kalem montaj işi yapmak istiyorum izmirde kalem montaj isi evde kalem montaj işi konya evde kalem montaj işi kayseri evde kalem montaj işi kocaeli evde kalem montaj işi ne kadar kazandırır kocaeli’de kalem montaj isi kocaeli kalem montaj isi evde kalem montaj işi mersin evde kalem montaj işi manisa kalem montaj işi ne kadar kalem montaj işi nedir samsun kalem montaj isi sivas’ta kalem montaj isi evde kalem montaj işi trabzon tükenmez kalem montaj işi evde tükenmez kalem montaj işi kalem montaj işi verilir 2018 evde kalem montaj işi verilir yenimahalle evde kalem montaj işi zonguldak’ta kalem montaj isi evde kalem montaj işi 2018

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı