Fiyatları

Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları 2020

Zorunluluktan ya da daha keyfi sebepler ile ev taşımak oldukça zorlu olabilmektedir. Ev taşımanın en büyük zorluğu ise nakliyat fiyatları olmaktadır. Ankara evden eve nakliyat fiyatları 2020 yılında artan iş gücü ve diğer giderler ile birlikte farklılıklar taşımaktadır.

Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ankara evden eve nakliyat firmaları sayesinde ev taşımayı zahmetsiz, pratik ve kolay hale getirebilirsiniz. Ev taşımak oldukça zorlu ve yıpratıcı bir sürece dönüşebilmektedir. Çünkü eşyaların taşınma yapılan evden güvenli bir şekilde yeni adreslerine götürülmesi gerektiği kadar, aynı zamanda da belirlenen tarih aralığında yapılması gerekmektedir. Bunun yanında eşyaların hiçbir zarar görmemesi de oldukça önemlidir. Bu bakımdan nakliye firmaları ev taşımacılığını güvenli ve daha hızlı bir hale getirmek için farklı yöntemler geliştirmişlerdir.

Asansörlü Nakliye Hizmeti

Asansörlü nakliye sayesinde evden eve eşya taşımacılığı son derece kolay bir hale gelmektedir. Geleneksel yöntemlerde, özellikle yüksek katlı binalar fazlasıyla zorluk çıkarabilmektedir. Binalara erişim sadece insan gücü ile sağlanmakta, bu durum ise hem fazladan yorgunluk, iş gücü ve aynı zamanda da zaman kaybına yol açabilmektedir. Böylesi durumların önüne geçmek için ise asansörlü nakliye sayesinde bina yüksekliği ne olursa olsun kolay ve hızlı bir şekilde nakliye hizmeti verilebilmektedir. Öncelikli olarak nakliye firmalarının sahip oldukları asansör sistemi eşya taşınacak binaya gelmekte, gerekli çevresel koşulların yapılmasının ardından asansör kurulumu hızlı bir şekilde yapılarak camdan ya da balkondan eşya taşımacılığı yapılmaktadır.

Sigortalı Nakliye Hizmeti

Ankara sigortalı nakliye ise taşıma sırasında oluşabilecek hasarlar için nakliye firmalarının vermiş oldukları bir güvencedir. Narin, hassas ya da pahalı eşyaların zarar görmeleri halinde oluşan maddi kaybın sigorta tarafından karşılanması için sigorta yapılmaktadır. Sigortalı nakliye sayesinde içiniz daha rahat şekilde eşyalarınızı taşıtmanız olanaklı hale gelmektedir.

Ayrıca Western Union para çekme bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Ankara Eşya Depolama

Ankara eşya depolama firmaları eğer eşyalarınızın bir an önce bulundukları yerden çıkarılması gerekiyorsa ya da evinizde tutamadığınız eşyalar için koyacak yer arıyorsanız oldukça iyi bir yöntem sunmaktadır. Eşya depolama ile birlikte eşyalarınız nakliye firmalarının sunmuş oldukları özel depolarda istediğiniz tarihler boyunca tutulur ve böylece eşyalarınızın dışarıda kalmasının önüne geçilir. Bunun yanında eşyalarınız, gerekli kontrollerden de geçerek, nem ya da benzeri durumların yaratacağı hasarlar da engellenmiş olmaktadır. Eşyalarınızı yeni adresine götürmek için beklemeniz gerekiyor ya da bir an önce evinizi boşaltmışsanız eşya depolama seçeneğinden yararlanmak oldukça iyi bir yöntem olarak karşınıza çıkmaktadır.

Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları 2020 Nedir?

Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları 2020 yılında geçen yıllara göre bazı değişikliklere uğramıştır. Ev taşımayı kolay hale getirmek için istediğiniz zaman yanınızda olan nakliye firmalarının sunmuş oldukları fiyatları taşıma yapılacak oda sayısı üzerinden hesaplama yapılmaktadır. Bu bakımdan şöyle bir tablo ortaya çıkmaktadır;

  • 4+1 ev 2000 TL – 4000 TL arası
  • 3+1 ev 1650 TL – 3000 TL arası
  • 2+1 ev 1450 TL – 2750 TL arası
  • 1+1 ev 1250 TL – 2500 TL arası

Değişken fiyatlara sahiptir. Fiyatların değişken olması ise nakliye firmalarının sunmuş olduğu kalite standartlarına göre değişmektedir. Eğer uzman bir nakliye firmasını tercih ederseniz, nakliye süreciniz daha güvenli ve hızlı olacağı gibi, bu işi belgesiz ya da tam yeterlilikte olmayan kimselere verirseniz düşük ücretlere anlaşma yapmanıza karşılık nakliye konusunda belirli sorunlar ile karşılaşabilir ve daha kötüsü eşyalarınızı sağlam bir şekilde yeni adreslerinde bulamayabilirsiniz. Bu bakımdan nakliye firması seçerken gerekli yetkinliğe sahip olmalarına dikkat ediniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı