Ek İş Fikirleri

Abaküs Montajı İşi Evde Abaküs Montajı Yaparak Para Kazanma 2018

Evde Abaküs Montajı İşi

Evde ek iş konusunda sizler için araştırma yapıp oluşturduğumuz bu ilanımızda her çocuğun severek oynadığı ve matematiksel zekasını geliştirdiği abaküs hakkında bilgi vereceğiz. Eskiden evde ek iş ilanlarımıza özellikle ev hanımları yararlanmak için müracaat ederken günümüzde artık Öğrenciler, çalışanlar, asgari ücretle geçinenler ve tüm işsizler oldukça rağbet göstermekte. Maddi olarak geçim zorluğu çeken kişilere ekibimizin sağladığı imkanlarından biri de Evde Abaküs Montajı işi. Sizde evinizde kendiniz veya arkadaşlarınızla abaküs montaj işi yaparak para kazanabilirsiniz. Evde oturduğunuz yerden para kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Evde Abaküs Montajı Yaparak Para Kazanma 2018

Evde boş vaktiniz varsa ve günde 4-5 saatimi bu işe ayırabilirim diyorsanız Evde Abaküs Montajı işi 2018 tam sizlere göre. Evde en iyi ek iş imkanlarından biri olan Evde Abaküs Montajı işi için anlaştığınız firmaların sizlere göndereceği aynı renk boncukları 10 arlı şekilde tellere geçirip toplamda 10 tele 100 tane boncuk dizerek abaküs oluşturmanız istenecektir. Evde Abaküs Montajı işi size güzel getirisi olan ek iş imkanı sunacaktır. Evde Abaküs Montajı işi veren firmaların size yollayacağı malzemeler ile yapacağınız 10 bin abaküs montaj işinden aylık yaklaşık 3000 TL para kazanabilirsiniz. Ortalama olarak firmalar bir abaküs montajı için 3 ila 5 kuruş arasında ödeme yapmaktadır. Önemli olan konu şu ki verilen zamanda başarılı bir şekilde abaküs montaj işini yaparsanız firmalar sizinle yıllık anlaşma yapmak isteyebilir. Hak ettiğiniz Ücretiniz ise montajınız bittikten sonra abaküslerin firmaya ulaşması ile hesabınıza yatacaktır.

Evde abaküs montajı yapmak zor mudur?

Her iş kolunda olduğu gibi abaküs montaj işinin de püf noktaları muhakkak mevcut. Ancak bunları zaman içinde çalışarak öğrenmenizi öneririz. Eliniz alıştığı vakit sizin için artık bir zorluğu kalmayacaktır. İlgili firmadan alınmış abaküs boncukları, yine firmanın yolladığı ince çubuklara 10 lu olarak ve her sırada ki boncukların aynı renk olmasına titizlikle dikkat ederek dizilir, abaküs kenarlıklarının birleştirilmesi ile iş biter. Burada özellikle dikkat edilmesi gereken nokta, çubuklara geçirdiğiniz boncukların sayıları ve renkleridir. Boncuklarının miktarı 10’nu geçmemeli renkleri aynı olmalı, çünkü her çubukta 10 tane aynı renk boncuk olması gerekiyor. Bu noktaya dikkat ettiğiniz sürece bu işi yapmakta zorluk çekmezsiniz.

 

Evde abaküs montajı işi herkes için uygun bir ek iş pozisyonundadır. Paraya mı ihtiyacınız var? Nerden başlayacağınızı ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Kesinlikle aşağıda bulunan başvuru formunu eksiksiz doldurup tarafımıza yollamalısınız. Dönem dönem bizden de evden ek iş yaparak para kazanmak isteyen kişilerin bilgileri istenmekte ve kendilerine ek iş imkanı sunulmakta ayrıca evlere ek iş veren firmalar sizlerin bilgilerine sayfamızdan da ulaşabilmektedir. Evde abaküs montaj işi dışında farklı bir ek iş yapmak istiyorsanız, ya da iki farklı ek iş sahibi olmak istiyorsanız web sitemizde bulunan diğer ek iş imkanları üzerine yazılmış konularımıza göz atarak fikir sahibi olabilir sizde evden ek iş yaparak yaşam standardınızı yükseklere taşıyabilirsiniz. Sizler için ekibimiz devamlı araştırma yapmakta ve en güncel en verimli evde ek iş olanaklarınız siz değerli takipçilerimize sunmaktadır.

evde abaküs yapımı
evde abaküs işi
evde abaküs işi iletişim
evde abaküs montajı veren firmalar
evde abaküs nasıl yapılır
ev yapımı abaküs
abaküs ev yemekleri
abaküs montaj işi
evde abaküs işi
evlere abaküs işi
abaküs ne işe yarar

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı