İnternetten Para Kazanma

2020 Yılında İnternetten Para Kazanmak Mümkün mü ?

İnternetten Para Kazanma ile ilgili bu yazımızda 2020 yılında internetten para nasıl kazanılır, internetten para kazanma yolları nelerdir, neden internetten para kazanamıyoruz, internetten para kazanmaya çalışırken hangi hataları yapıyoruz bunlara bakacağız. Milyonlarca insanın günlük gelirlerini internetten kazandığını duymuşsunuzdur. Bunu sizde yapabilirsiniz, fakat sıfırdan başlamak için mutlaka ve mutlaka yardım olmadan, bu işi başarılı bir şekilde götürebilmek çok zordur. Özellikle de internetten para kazanmak kategorisinde Türkiye’de çok da önemli sitelerin olmadığını bilerek. Peki Türkiye’de internetten para kazanmak olur mu? OLUR!

Ülkemizde internetten para kazanmak o kadar da popüler değil. Son zamanlarda arttı.  Bunun nedenlerini açıklamak gerekirse aşağıdaki maddeleri söyleyebiliriz.

1) Türkiye’de online para kazanan insanların çok az olması

2) Bu işi bilen insanların diğerlerine yardım etmemesi

3) Türkiye pazarında ağ şirketlerinin bu alana bakış açısı

4) Ülkemizde tanınan online kazanç sistemlerin geçersiz sistemler olması

5) Sosyal Medyayı doğru kullanmaya uyulmaması

6) İnternet marketing alanının araştırılmaması

7) İnsanımızın düşünce tarzının bu alana uygun olmaması

Online para kazanmak kategorisinde hevesi olan insanlar veya bu işle ister profesyonel şekilde, ister normal şekilde meşgul olan insanlar benimle beraber razı olduklarını biliyorum. Bu maddeleri biraz daha açıklıyayım.

 

İnternetten Para Kazanma İçin Neler Yapılabilir ?

1) Türkiye’de online para kazanan insanların çok az olması – Araştırmalar sırasında ortaya çıkan sonuç hiç de iç açıcı değil. Ülkede insanlar online kazanç hakkında neredeyse sıfır derecesindedirler. Bu insanlar yurt dışı sistemlerini kullanarak kazandıkları 3-5 kuruş ile internetten para kazandıklarını zanneder. Halbuki, dünyada internetten günlük 5000 $ kazananlar mevcuttur.

2) Bu işi bilen insanların diğerlerine yardım etmemesi – Yukarıdaki maddede kazananların sayısının az olduğunu ifade ettim. Peki bu kazanan kişilerin arasında 1 kişi bile olsa, internetten ciddi kazançlar elde etmiyor mu? Elbetteki kazananlar var. Fakat, bu insanların belirli nedenler yüzünden diğerlerine yardım etmemesi, durumu daha da acınacak hale getirir. Bir tür kıskançlık hissi olan bu insanlar diğerleri de kazanırsa ben az kazanırım diye düşünüyorlar. Bence yanlış! Aslında, diğerlerine de öğreterek daha da çok kazanabileceklerinden haberleri bile yoktur. Ülke pazarı genişlerse, bu pazardan daha fazla kazanılacağı açıktır. Bu sözde kazanan insanlar da kendi gelirlerini düşürüyorlar.

3) Türkiye pazarında Ağ şirketlerinin bu alana bakış açısı – Ağ sistemleri Türkiye’de çok yaygındır. Network Marketing denen bu alanda insanların çok bir bölümü neredeyse kazanmıyorlar. Neden? Yine dediğim 2. madde. Herkesin kendi gelirini düşünmesidir. Muhtemelen, herhangi bir ağ sistemi hakkında duymuşsundur. Burada çalışan insanların aslında ağdan hiçbir kavramı da bildiği yoktur. Sadece, başkalarını zorla, bu işe davet ederek onların koyduğu yatırımdan kazanç almaktan başka birşey bilmiyorlar. Bir insan işini sevmeli, zorla iş olmaz! Network marketing özgür marketing. Bir insanın kendi evinden bile yapacağı bir iştir. Ofise bile gerek yoktur. Kategorisinden de anlaşılmaktadır. Home Business (ev işi) dir. Fakat, bizde? Yok, sen bu gün ofise gelmelisin gibi şeyler mevcut. İnsanları zorla çalışmaya davet ederek, onlardan kazanç elde ederek, diğer insanların bu işe olan bakış tarzını toptan negatife yönlendirdiklərini bilirler mi bunlar? Yok! Bildikleri tek şey, personeli çağır, ofise gel. Bu da bu kişilerin işten soğumalarına ve hiç bir kazanç elde edememelerine yol açıyor. Kazanç elde etmek bir yana koydukları parayı bile çıkartamazlar. Bu sebeple Online Kazanç bölümüne heves azalıyor. Doğrudur, online kazanç bölümü Network Marketinginden ibaret değil, çok güzel ve ev ortamında yapılacak işler var. Bu çalışmalara sitemdeki yazılarımda da görmüşsünüzdür.

4) Ülkemizde tanınan online kazanç sistemlerin önemsiz sistemler olması – Tanınan sistemlerin listesine baktığımız zaman, insanlar gururla forumlarda, sitelerde reklam yapıyorlar. Bakın benim aylık kazancım 7 $, Bu sistemle aylık 10 $ kazandım gibi yazılarla karşılaşıyoruz. Gerçi bu sistemlerle kazanıyorlar. Ama gördüğünüz gibi aylık 7 $ -8 $. Bu yazıları okuyan insanlar da, öyle bilirler ki internetten kazanç ancak budur. Elbette ki, böyle de bilecekler. Çünkü, göz önüne alınan tutarlar şunlardır. Ben bu forumlarda, bu yazıların altında yorum olarak yazsam, aylık 1500 $ dan çok kazanıyorum gülerler bana. Yalan olduğunu sanacaklar, çünkü onların beynindeki internetten kazanç aylık 7 $ -8 $ gibi tutarlardır. Bu insanları eğitmek ve internetten para kazanmak dünyasının aslında bir insanı ömür boyu milyoner edebilecek kadar büyük olduğunu anlatmak gerekir.

5) Sosyal Medyayı doğru kullanmamak – Sosyal Medya dediğimiz zaman Facebook, Twitter, DeliCoUs gibi sosyal ağlar öngörülüyor. Bu ağlardan çok az sayıda kişi Türkiye’de kazanç amacı ile kullanmaktadır. Hatta, bu sistemlerin kızla tanışmak sistemleri olduğunu düşünenler ve bu amaçla kullananlar da var. Facebook ise aslında çok büyük bir online pazardır. İnternetden para kazanmak için ideal platformlardan biridir. Basit bir örnek olarak söyleyeyim. Kenarda sağ tarafta şirketlerin reklamlarını gördün galiba. Elbette, çok akıllı bir strateji. Bu kadar kullanıcısı olan bir siteye reklam vermek. Bu şirketlerin bu pazarları kullandığını öğrendin galiba.

6) İnternet marketing alanının araştırılmaması – İnternetten para kazanmak olur dediğin zaman 10 kişiden 5 kişi inanmaz. İnanmamaları bir yana, hala bu işe çok az inanan insaları da etkileyerek  onlarında hevesini düşürüyorlar. En çok sinirlendiğim özellik de budur. Kendisi test etmediği ve ispat etmediği bir işi diğerine yok boşuna uğraşıyorsun diye kendinden emin şekilde demesi. İşte bu beni yakıyor. Bu yüzden de bu sitede böyle insanlara ispat edeceğim herşeyi.

7) İnsanımızın düşünce tarzının bu alana uygun olmaması – En güncel madde. Bizim insanlarımızın düşüncesine elbette hiç bir söz söylemem. Bu madde de insanımızın Online Para Kazanmak konusunda düşüncesinden geliyor. Örnek olarak sana ispat edeyim.

Annen ve baban sana her zaman okulda iyi oku, derslerini iyi hazırla, üniversiteye gir, mesleğini iyi öğren ve git çalış demişlerdir. Buna% 100 eminim. Çünkü bu her zaman ve her evde böyle.

Peki senin ebeveynin sana, neden olmasın kendi işinin sahibi ol demişler mi? Diyenler oldu doğrudur, bu da ticaret kastederek diyenlerdir. Hiç kimse internetten para kazanabilir misin gelecekte, internetten zengin olacaksın demedi sana veya herhangi bir çocuğun veya yeni yetmenin İnternetten Para kazanmakla meşgulüm, işim bu dediğini gördün mü?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı